KARS KAMERA SİSTEMİ

Kars güvenlik kamera sistemleri

1kamerasistemi.com olarak tan Kars ta kamera sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak için tak kullan montajsız paket fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

1 mp AHD kamera sistemi görüntü kalitesi.

Kars ahd kamera sistemi fiyatları için buraya tıklayınız

 

1.3 mp İP kamera sistemi görüntü kalitesi.

Kars ip kamera sistemi fiyatları için buraya tıklayınız.

 

700 tvl ANALOG kamera sistemi görüntü kalitesi.

Kars analog kamera sistemi fiyatları için buraya tıklayınız.

 

Günümüzde yaşanılan en büyük sorunlardan birisi kullanılan güvenlik kameralarının görüntü kalitesinin yetersiz olmasından dolayısıyla kullanım amaçlarını karşılayamamasıdır. Bunun için sizlere Karsta kamera sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünleri önererek den satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Kars güvenlik kamera sistemleri bilindiği üzere hayatımızda güvenlik önlemi olarak kullandığımız en büyük elektronik sistemlerinden dir.  En büyük özelliklerinden birisi ise caydırıcı yapıya sahip olasıdır güvenlik kamerası olan ev , bebek bakıcı , iş yeri , ofis, depo, otopark , apartman , site , çiftlik ,  kamu kurumları, cafe, otobüs, taksi, okul taşıtları, her zaman için olabilecek olaylara karşı büyük bir önlem almış sayılmaktadır. Güvenlik kameraları yalnızca güvenlik amacı ile kullanılmazlar, aynı zamanda denetlemek amacı ile de kullanılmaktadırlar. İş yerinizde ki çalışanları, bebeğinizin bakıcısını, kontrol etmek amacıyla da güvenlik kameraları kullanılmaktadır.

 

Kars kamera sistemi kurulum

Karsa gönderdiğimiz kamera sistemlerinin kurulumu oldukça basittir, Tek yapmanız gereken kameralar ile kayıt cihazı arasında sizlere gönderdiğimiz kabloyu çekmeniz. Kabloların uçları hazır bir şekilde gönderilmektedir.

Kamera sisteminde uzak izleme ayarları için sizlere teknik ekibimiz yardımcı olmaktadır, bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak uzak izlemek için gerekli portlarını açarak tan sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlamaktayız.

 

kurumsal kamera sistemi

 

Kars kamera sistemleri için  bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

0541 823 9437 – info@1kamerasistemi.com

 

 

 

Tüm Türkiye de kamera sistemleri için bayilikler verilecektir,

Bayimiz olmak istiyor iseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

Paylaş

Aşağıdaki Formu Doldurun

Ad Soyad

Telefon Numaranız