Kamera Sistemi uzak Cepten İzleme

  • 0

Kamera Sistemi uzak Cepten İzleme

Günümüzün gelişen teknolojik aletleri güvenlik kameralarında en çok aranan özelliklerden başlıca olanı ise kamera sistemini cep telefonundan izleme özelliğidir.

Bu özellik hemen hemen artık bütün güvenlik kamera sistemlerinde yer almaktadır. Güvenlik kamera sistemi uzak izleme özelliğini aktif bir şekilde kullanabilmeniz için öncelik ile kayıt cihazının bulunduğu yerde İnternet olması zorunludur aynı şekilde izleme yapılacak cep telefonu, tablet veya bilgisayarda da İnternet olmak zorundadır.

İnternet alt yapısını oluşturduktan sonra modeminizden kayıt cihazına kamera sistemi için gerekli port ların açılması gerekmektedir, bu portlar açıldıktan sonra izleme yapılacak cihaza modeminizin ip adresi ve kamera sistemi uzak izleme programı ile giriş yapılınca İnternet üzerinden güvenlik kamera sisteminize bağlantı  sağlanmış olur.

İnternet üzerinden izleme yapacağınız için İnternet hızınız bu konuda etki göstermektedir İnternet hızınız düşük ise uzak izleme yapar iken görüntülerde gecikme veya atlamalar olması doğaldır.

Güvenlik kameralarını uzak izleme sistemi bu şekilde çalışmaktadır.

Uzak izleme ile ilgili sorunlarınız da destek almak için 0541 823 9437 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

Paylaş

Aşağıdaki Formu Doldurun

Ad Soyad

Telefon Numaranız