İŞ YERİ KAMERA SİSTEMLERİ

  • 0

İŞ YERİ KAMERA SİSTEMLERİ

İş yeri sahiplerinin en büyük sorunlarından birisi ise sürekli iş yerinde olamadığı için çalışan personelleri denetleyebilmektir.

Çalışan personeller iş yerine saat kaçta geldi, saat kaçta gitti, hangi işçi nasıl çalışıyor ve iş yerinin ofisin her hangi bir hırsızlık, kavga gibi olaylara karşı güvenlik önlemidir. Bu ihtiyaçlarını iş yeri sahipleri güvenlik kamera sistemleri ile karşılamaktadır.

iş yerlerine kurulan güvenlik kameraları görüntü kaydedici kayıt cihazında 7/24 hiç duraklamadan an ve an kayıt yapmaktadırlar ve uzak izleme sayesinde akıllı cep telefonları, tabletler, bilgisayarlardan İnternet üzerinde nerede olur ise olsun iş yeriniz, ofisinizi canlı ve ya geriye dönük kayıtlarını hem ses hem görüntülü bir şekilde izleme imkanı sunmaktadır.

iş yeri güvenlik kamera sistemleri

 

İş yerine nasıl bir güvenlik kamerası takılmalı ?

İş yerin’de sadece çalışanları denetlemek ise amaç analog kamera sistemleri uygundur, Fakat iş yerinin güvenliği söz konusu ise kesinlik ile görüntü kalitesi yüksek olan ahd veya ip kamera sistemi kurulmalıdır.

Yaşanılan güvenlik ile alakalı olaylarda görüntü kayıtlarının netliği ve kalitesi hafife alınamayacak kadar önemli bir unsurdur.

 

Paylaş

Aşağıdaki Formu Doldurun

Ad Soyad

Telefon Numaranız