GÜVENLİK KAMERASI

  • 0

GÜVENLİK KAMERASI

Güvenlik kameraları hayatımızın bir çok noktasında bulunmaktadır genellik ile güvenlik amacı ile kullanılan güvenlik kameraları bir çok farklı sebepten ötürüde kullanımı bir hayli artmış bulunmaktadır.

Talep arttığı için üretim ve çeşit seçenekleri de gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Daha öncesinden hiçbir tecrübesi olmayan birisinin gözünden kamera sistemi kurdurmak isteyen birisi için baktığımız zaman pek çok markada pek çok model ve fiyatta güvenlik kamerası bulunmaktadır.

güvenlik kamerası

Önemli olan kullanılacak güvenlik kamerası beklenilen ihtiyaçları karşılayabilmesidir.

Örnek vermek gerekir ise akıllı cep telefonuna hiçbir ihtiyacı olmayan birisinin fazladan para vererek bilmediği birçok özelliği olan bir cihaz alması gibidir. Güvenlik kameraları‘da aynı şekildedir, bugün bir iş yerine bile amaca göre kullanılması gereken kamera değişmektedir.

Sadece iş yeri saat kaçta açıldı saat kaçta kapandı kim çalışıyor kim çalışmıyor gibi işler için yüksek fiyatlarda güvenlik kamerası kurmak cebinize zarar vermek dışında başka hiç bir şey değildir fakat

İş yerinize müşterileriniz geliyor oturuyor vakit geçiriyor ise kullanılan güvenlik kameralarının muhakkak gelen giden kişilerin yüzünü net bir biçimde görmesi gerekmektedir aksi taktirde yaşanılacak bir hırsızlık gasp vb gibi olaylarda kurdurduğunuz güvenlik kamerası hiçbir işe yaramayacaktır.

Küçük bir güvenlik kamerası fiyatları araştırması yaptığımız zaman çok komik rakamlara’da güvenlik kameraları’da var yüksek fiyatlarda’da güvenlik kameraları var bunların arasındaki tek fark özellikleri değildir, kullanılan kameranın içerisinde bulunan elektronik elementlerin kalitesi çok büyük bir önem taşımaktadır.

Aynı özelliklere sahip 2 kamera 2 farklı fiyat birisi 80 tl diğeri ise 180 tl ilk zamanlarda 2 kamerayı da test ettiğimiz zaman arasında pek fark görünmeyebiliyor fakat zaman ile 1-2 ay veya 3-4 ay içerisinde 80 tl olan güvenlik kamerası artık eskisi gibi kaliteli bir çekim yapmadığını görmekteyiz.

Bu neden ile güvenliğinizi ihtimallere ve Çin’de çöp, geri dönüşüm  amacı ile kullanılan güvenlik kameralarına bırakmayın ve her zaman için doğru özellikteki kaliteli ürünlerin tercihini yapın daha sonrasında üzülen taraf sizler olmayın.

Paylaş

Aşağıdaki Formu Doldurun

Ad Soyad

Telefon Numaranız