Araç Kamera Sistemi

  • 0

Araç Kamera Sistemi

Günümüzde genellik ile hırsızlık için  kullanılan kamera sistemleri artık çeşitli özelliklerin artması ve maliyetlerin düşmesi ile beraber bir çok alanda kullanılmaktadır. Gerek mecburi sebeplerden ötürü gerek ilerde yaşanılabilecek trafik kazalarında kim haklı kim haksız ve ya Araç şoförlerini kontrol etmek gibi sebeplerden araç kamera sistemi kullanımı hızla artmaktadır.

Ticari araçlar başta olmak üzere okul servisi, dolmuş, otobüs, taksilerde araç kamera takip sistemleri kullanımı mecburi bir hal almıştır. Özel araçlarda da yaşanılabilecek trafik kazalarında kimin haklı kimin haksız olduğunu tespit etmek amacı ile yada aracın çalınması durumunda yerini tespit etmek amacı ile kullanılmaktadır.

Araç kamera sistemi nasıl çalışır ?

Araçlarda görülmesi istenilen yerlerde öğrenci ve yolcuların güvenliği açılsın dan en doğru şekilde kamera sayısı duruma göre belirlendikten sonra her kameradan aracın içinde kayıt yapması için kullanılan mobil kayıt cihazı (dvr – nvr ) ye kablo çekilmektedir. aracın aküsünden veya kontaktan kameraları ve kayıt cihazını çalıştırması için elektrik alınmaktadır. Tercihe göre ya sürekli 7/24 kayıt yapacak şekilde sistem kurulur ya da sadece araç çalıştığı zaman kontak açık olduğunda sistem devreye girmektedir. Arabalara yerleştirilen kameralarda sadece görüntü değil ses kaydı da ilave yapılabilmektedir.

 

Araç kamera sistemi nasıl kullanılır ?

Okul servisi, otobüs, dolmuş, ticari taksi, tır, kamyon, işçi servisleri, iş makineleri, minibüs, özel araçlara yerleştirilen güvenlik kameralarının kullanımı oldukça basittir. Sistem ayarlandığı gibi kayıt yapmaktadır araçtaki kayıt cihazına 3g modem aracılığı ile İnternet verilir ise Cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlardan da uzaktan izleme yapılabilmektedir. Kayıt cihazının içerisinde bulunan Hdd de kayıtlarınız saklanmaktadır. Araç kameralarının kayıt süresi siz değerli müşterilerimizin isteğine göre ayarlanmaktadır. Kullanılan kamera sayısına göre istenilen kayıt süresi hesaplanarak en uygun hdd kayıt cihazlarına takılmaktadır.

Araç kamera sistemleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İzmir ve İstanbul başta olmak üzere tüm araç kamerası projelerinizi karşılamak için tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Paylaş

Aşağıdaki Formu Doldurun

Ad Soyad

Telefon Numaranız

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım